Togg alıp modifiye eden vatandaşın başına gelmeyen kalmadı!

Yerli ve milli otomobilimiz Togg T10X şimdiden binlerce vatandaşın eline ulaştı ve trafikte de fazlasıyla görmeye başladık. Aracı sipariş ederken seçebileceğiniz Gemlik, Anadolu, Kula, Kapadokya, Oltu ve Pamukkale isimli 6 renk seçeneği mevcut. Ancak bir vatandaşımız bu renklerin dışına çıkmak istemiş ve olanlar olmuş.

Togg alan Mehmet Abi’nin başına gelmeyen kalmadı! – Modifiye edilen Sarı Togg’un hikayesi!

Togg T10X V1 RWD Standart Menzil modeline sahip olan Mehmet Abi, aracı almasının 1-2 gün sonrasında aracın daha korunaklı olması için kaplama yoluna başvuruyor. Önce şeffaf kaplama yaparak aracın kendi rengine sadık kalmak isteyen Mehmet Abi’nin Togg’unu modifiye etme kabusu ise burada başlıyor.

Mehmet Abi’nin Togg T10X’ini kaplaması için gönderdiği firma, aracı ilk defa söken bir firma imiş. Aracı teslim almaya gittiğinde kendisi birkaç kusurla karşılaşmış. Kusurların giderileceğinin garantisini alan Mehmet Abi tekrar beklemiş ancak sonraki teslim alışında aracın camının çalışmadığını öğrenmiş.

Kapı direklerinde göçükler ve tornavida izleri, cam krikosunun çalışmaması gibi sorunlar meydana gelen araç tam 17 gün firmanın elinde kaldı. Ancak Mehmet Abi’nin imdadına Togg yetkilileri yetişti ve aracın aküsünü ve cam krikolarını garanti kapsamında değiştirdiler. Firma da zarar verdiği parçaların temini için söz verip daha sonrasında temin etti.

Ancak hikâye burada bitmiyor. 5 yıllık bir otogalericilik kariyerine sahip olan Mehmet Abi, “bu işi ben yaparım” deyip Togg’unu kendi kaplamaya karar veriyor ve böylelikle de araç kaplama işine girmiş oluyor.

Şahsi Togg T10X’inin anahtarını bile kaplatarak modifiye eden Mehmet Abi’nin tüm hikâyesini ve sarı Togg’un detaylarını tümüyle görmek için videomuza göz atabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir