Hadise’den Aleyna Tilki’ye olay sözler: “Bebeleri pistten alalım”

Hadise, önceki gün Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda konser verdi.

Instagram hesabından konserinde yaptığı bir şovu ait anın fotoğrafını, “Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım?” mesajıyla paylaştı.

Şarkıcının bu paylaşımı magazin gündeminde olay yarattı. Ece Seçkin, paylaşıma hemen yanıt verirken hedefte Aleyna Tilki’nin de olabileceği yorumları yapıldı.

Birkaç gün önce yine aynı yerde konser veren Ece Seçkin, bu paylaşıma, “Ezhel de ‘Bebeler her şeyi biliyor, boşuna yapacaksın bize lolo’ diyerek yanıtlamıştı” yanıtını verdi.

Bazı kullanıcılar ise Hadise’nin mesajını geçen günlerde müzik sektöründe yaşadığı zorluklara isyan eden Aleyna Tilki’ye gönderme olarak yorumladı.

Tacize uğradığı mekanlarda sahneye çıkmasının dayatıldığını ve istediği mekanlarda da sahne almasının engellendiğini belirten Aleyna Tilki, “Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden ‘ban’landığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar. Ve beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar. Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir