BONK Coin ve Bu 9 Kripto İçin Listeleme Müjdesi: Fiyat Tırmandı!

Kripto para dünyası, potansiyel ve onaylanmış listeleme haberleriyle çalkalanıyor ve meme coin’ler ön plana çıkıyor. Bunların başında, yakında popüler neobank platformu Revolut’ta işlem görebilecek olan Solana tabanlı meme coin Bonk coin geliyor. İşte detaylar…

BONK coin için Revolut müjdesi

Raporlara göre göre, 50 ülkede 38 milyon kullanıcısı olan Revolut, Bonk’u listelemeyi düşünüyor. Bu haber, meme coin’in 24 saat içinde %15 yükselmesini sağlayarak böyle bir listelemenin potansiyel etkisini vurguladı. Bonk, benimsenmeyi daha da teşvik etmek için katılımcılara 93 milyar token dağıtarak 1,2 milyon dolarlık bir “Öğren ve Kazan” kampanyası planlıyor.

Ancak Revolut bu konuda ağzını sıkı tutmaya devam ederek Bonk’un resmi gelişi konusunda bir soru işareti bırakıyor. Bununla birlikte, spekülasyon meme coin topluluğunda heyecan yarattı. Bonk’un daha önce Coinbase listelemesinden sonra %45’lik bir artış yaşadığını ve meme coin arenasında önemli bir oyuncu olarak konumunu sağlamlaştırdığını belirtmek gerekir.

Kasım ayından beri yüzde 19.000 artış

CoinMarketCap’e göre listeleme, BONK’un 1 Kasım’dan bu yana fiyatının %19.000 arttığı 2023’e kadar süren yakıcı bir sonun ardından ana akım kripto ticaret mekanlarına doğru yürüyüşünü sürdürmeye hazırlanıyor. Coinbase, Binance ve diğer en iyi borsalar bu süre zarfında coini listeledi. BONK, FTX’in Kasım 2022’deki patlamasının ardından Solana blockchain meraklıları tarafından, zarar gören ekosisteme biraz neşe getirmenin bir yolu olarak başlatılan bir token.

O zamandan beri Solana üzerine inşa edilen birçok uygulamanın teşvik mekanizması olarak kullandığı Solana’nın en büyük meme coin’i olarak ortaya çıktı. Revolut da, uygulama aracılığıyla BONK’u öğrenmeleri karşılığında bazı kullanıcılarına ödül olarak BONK dağıtmayı planlıyor. Planlar hakkında bilgi sahibi bir kişi, BONK konseyi tarafından oylanan teklifin, öğrenme kampanyası için otomatik olarak 93 milyar BONK token (1,2 milyon dolar değerinde) tahsis edeceğini söyledi. Teklifte, kampanyanın BONK’un kullanıcı tabanını 500.000 artırmayı hedeflediği belirtildi.

Diğer listelemeler de dikkat çekti

Ancak manşetlere çıkan tek kripto Bonk değil. Daha geniş piyasa, Bitcoin’in 52.000 dolar seviyesini geri alarak 1 trilyon dolar piyasa değerini aşmasına tanık oldu. Bu yükseliş sinyali, Nisan ayında gerçekleşecek olan Bitcoin yarılanma etkinliğiyle birleştiğinde, tüm piyasada olumlu havayı körüklüyor. Bonk’un ötesinde, bugün diğer birkaç token daha borsa listelerine damgasını vuruyor:

  • Forward (FORWARD): FORWARD/USDT çifti ile MEXC’de listelenmiştir.
  • TanPin (TANPIN): MEXC’de TANPIN/USDT çifti ile listelenmiştir.
  • SX Network (OLD) (SX): BitMart’ta SX/USDT çifti ile listelenmiştir.
  • AltLayer (ALT): IDR çifti ile Indodax’ta listelenmiştir.
  • BlockchainSpace (GUILD): GUILD/USDT çifti ile BitMart’ta listelenmiştir.
  • Lynex (LYNX): MEXC’de LYNX/USDT çifti ile listelenmiştir.
  • GT-Protocol (GTAI): Bitrue’da GTAI/USDT çifti ile listelenmiştir.
  • Chiliz (CHZ): BitFlyer Japonya’da listelenmiştir.
  • Hyve (HYVE): ProBit Global’de HYVE/USDT çifti ile listelenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir