Gözlerden kaçan ayrıntı: Genel Merkez’de özel anlar

Kılıçdaroğlu’nun baş danışmanı Rasim Bölücek, Twitter hesabından Selvi Kılıçdaroğlu ile yan yana bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, genel merkezde partililere yönelik yaptığı konuşmasına hazırlandığı görülüyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık’ın paylaştığı bir video ise Kemal Kılıçdaroğlu’nu parti merkezinde karşılayan yönetici ve çalışanlar görülüyor. Alkışlarka karşılayan CHP’liler Kemal Kılıçdaroğlu’na bir buket çiçek veriyor.

Video görüntülerinde CHP liderinin danışmanları Rasim Bölücek, Ömer Topsakal, Genel Başkan Yardımcıları Gamze İlgezdi, Oğuz Kağan Salıcı, Muharrem Erkek, Bülent Tezcan, Engin Altay, Grup Başkanvekili Özgür Özel, ve eski Bakan Hikmet Çetin yer alıyor.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de Twitter hesabından yaptığı paylaşımda

“13’üncü Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikteyiz” diyerek Genel başkan yardımcılarıyla bir kare paylaştı.

Özgür Özel paylaşımında şunları yazdı:

“84 milyona barış ve demokrasi, gençlere umutlu bir gelecek, kadınlara huzurlu bir yaşam, dezavantajlı gruplara adalet ve eşitlik, çalışanlara hakkaniyetli bir ücret için hep birlikte çalışacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir